Kontaktinformasjon Ringebu skole

Ringebu skole

Vekkomveien 14

2630 Ringebu

Tlf: 61 28 18 30

Rektor

Thor Lindberg

Tlf: 61 28 18 30 / 41 51 03 92

thor.lindberg@ringebu.kommune.no

 

Undervisningsinspektør

Roger Langrekken

Tlf: 61 28 18 31 / 90 78 40 26

roger.langrekken@ringebu.kommune.no

 

Eva Margrete Rotmo - teamleder på mellomtrinnet

Faglærer på mellomtrinnet

Tlf: 41 45 86 31

eva.rotmo@ringebu.kommune.no

 

Ingrid Ekre, førskolelærer - teamleder på småskoletrinnet

Lærer i 4. klasse

Tlf: 99 16 35 51

ingrid.ekre@ringebu.kommune.no

 

Sfo tlf. nr.:45 63 37 96 

SFO leder: Marianne Langseth (tlf: 45 60 01 22)

marianne.langseth@ringebu.kommune.no

 

Anne Ingeborg Bakken, spesialpedagog

Tlf: 41 47 88 59

anne.ingeborg.bakken@ringebu.kommune.no

 

Cathinka Baukhol, allmennlærer

Kontaktlærer i 3. klasse

Tlf: 90 83 03 68

cathinka.baukhol@ringebu.kommune.no

 

Martin Berg, allmennlærer

kontaktlærer i 6. klasse

Tlf: 92 62 08 75

martin.berg@ringebu.kommune.no

 

Nora Bjørnevaagen,

faglærer i 3. og 6. klasse

Tlf: 90 79 87 37

nora.bjornevaagen@ringebu.kommune.no

 

Sissel Brandstad, allmennlærer

kontaktlærer i 7. klasse, kontaktlærer for asylsøkere

Tlf: 99 64 16 60

sissel.brandstad@ringebu.kommune.no

 

Aud Fossmo, førskolelærer

kontaktlærer i 2. klasse

Tlf: 91 15 36 91

aud.fossmo@ringebu.kommune.no

 

Stine Kvernflaten Holdbrekken, spesialpedagog

faglærer mellomtrinnet

Tlf: 98 48 07 76

stine.holdbrekken@ringebu.kommune.no

 

Beate Borgen Hovde,

faglærer 6. klasse

Tlf: 90 88 34 19

beate.borgen.hovde@ringebu.kommune.no

 

Synnøve Pallsveen, allmennlærer

kontaktlærer i 1. klasse

Tlf: 48 14 26 20

synnove.pallsveen@ringebu.kommune.no

 

Silje Dokken Langseth, allmennlærer

Kontaktlærer i 5. klasse

Tlf: 45 60 78 12

silje.dokken.langseth@ringebu.kommune.no

 

Åse-Lill Johansen Løkken, allmennlærer

kontaktlærer i 2. klasse

Tlf: 41 55 02 26

aase.lill.johansen@ringebu.kommune.no

 

Heidi Rytviken, allmennlærer

kontaktlærer i 5. klasse

Tlf: 97 06 69 01

heidi.rytviken@ringebu.kommune.no

 

Kristin Sivertsen, allmennlærer

kontaktlærer i 7. klasse

Tlf: 95 73 98 05

kristin.sivertsen@ringebu.kommune.no

 

Randi Marie Steig, allmennlærer

faglærer i 3. klasse

Tlf: 90 98 51 70

randi.marie.steig@ringebu.kommune.no

 

Rune Wilhelmsen, allmennlærer

faglærer 2. klasse

Tlf: 93 04 29 07

rune.wilhelmsen@ringebu.kommune.no

 

Assistenter:

Per Arne Tande

assistent

Tlf: 95 81 86 72

 

Rannveig K. T. Kvalvik

assistent sfo, tlf: 91 62 98 27

ranveig.kvalvik@ringebu.kommune.no

 

Marianne Langseth, SFO leder

tlf: 45 60 01 22

marianne.langseth@ringebu.kommune.no