Kontaktinformasjon Ringebu skole

Ringebu skole

Vekkomveien 14

2630 Ringebu

Tlf: 61 28 18 30

Rektor

Thor Lindberg

Tlf: 61 28 18 30 / 41 51 03 92

thor.lindberg@ringebu.kommune.no

 

Assisterende rektor

Hilde Vedvik Guttu

Tlf: 61 28 18 31 / 99 02 96 16

hilde.guttu@ringebu.kommune.no

 

Sissel Brandstad - teamleder på mellomtrinnet

Tlf: 99 64 16 60

sissel.brandstad@ringebu.kommune.no

 

Ingrid Ekre - teamleder på småskoletrinnet

Tlf: 99 16 35 51

ingrid.ekre@ringebu.kommune.no

Eva Margrete Rotmo

Tlf: 41 45 86 31

eva.rotmo@ringebu.kommune.no

 

Anne Ingeborg Bakken

Tlf: 41 47 88 59

anne.ingeborg.bakken@ringebu.kommune.no

 

Cathinka Baukhol

Tlf: 90 83 03 68

cathinka.baukhol@ringebu.kommune.no

 

Martin Berg

Tlf: 92 62 08 75

martin.berg@ringebu.kommune.no

 

Nora Bjørnevaagen,

Tlf: 90 79 87 37

nora.bjornevaagen@ringebu.kommune.no

 

Aud Fossmo

Tlf: 91 15 36 91

aud.fossmo@ringebu.kommune.no

 

Stine Kvernflaten Holdbrekken

Tlf: 98 48 07 76

stine.holdbrekken@ringebu.kommune.no

 

Beate Borgen Hovde

Tlf: 90 88 34 19

beate.borgen.hovde@ringebu.kommune.no

 

Synnøve Pallsveen

Tlf: 48 14 26 20

synnove.pallsveen@ringebu.kommune.no

 

Silje Dokken Langseth

Tlf: 45 60 78 12

silje.dokken.langseth@ringebu.kommune.no

 

Åse-Lill Johansen Løkken

Tlf: 41 55 02 26

aase.lill.johansen@ringebu.kommune.no

 

Heidi Rytviken

Tlf: 97 06 69 01

heidi.rytviken@ringebu.kommune.no

 

Kristin Sivertsen

Tlf: 95 73 98 05

kristin.sivertsen@ringebu.kommune.no

 

Randi Marie Steig

Tlf: 90 98 51 70

randi.marie.steig@ringebu.kommune.no

 

Rune Wilhelmsen

Tlf: 93 04 29 07

rune.wilhelmsen@ringebu.kommune.no

 

Assistenter:

Per Arne Tande

assistent

Tlf: 95 81 86 72

 

Ranveig K. T. Sjåstad

assistent sfo, tlf: 91 62 98 27

ranveig.kvalvik@ringebu.kommune.no

 

Marianne Langseth, SFO leder

tlf: 45 60 01 22

marianne.langseth@ringebu.kommune.no