Kontaktinformasjon Ringebu ungdomsskole

2014-09-24_1256.png

Skoleveien 1
2630 Ringebu

Klikk på kartet for større versjon.

61 24 57 90

Nederst på siden finner du telefonnumre og epostadresser til de ansatte hos oss.

 


 

 

Rektor
Ola Morset
971 31 355 
ola.morset@ringebu.kommune.no

Ass. rektor
Eivind Kjorstad
911 20 862

eivind.kjorstad@ringebu.kommune.no

Rådgiver
Ragnhild Solbraa
915 75 575
ragnhild.solbraa@ringebu.kommune.no

Sekretær
Anne Mette Storhaugen Nyborg
61 24 57 90
anne.mette.nyborg@ringebu.kommune.no 

Pedagogisk personale

Teamleder 8. trinn: Gro Treider

Teamleder 9. trinn: Lisa Maria Evison

Teamleder 10. trinn: Ingrid Mork

Klasse

Antall

Kontaktlærere                                             

8A

 

Christian Aali

(tlf. 917 00 178)

christian.aali@ringebu.kommune.no

Tone Fossmo

(tlf. 901 09 986)

tone.fossmo@ringebu.kommune.no

8B

 

Maria Mehammer

(tlf. 959 33 975)

maria.mehammer@ringebu.kommune.no

Jonas N. Brandvol

(tlf. 907 31 432)

jonas.brandvol@ringebu.kommune.no

9A

 

Amalie Enghaug Solstad

(tlf. 481 56 501)

amalie.enghaug.solstad@ringebu.kommune.no

Hans Ola Kampen

(tlf. 957 30 179)

hans.ola.kampen@ringebu.kommune.no

9B

 

Lisa Maria Evison

(tlf. 911 37 224)

lisa.maria.evison@ringebu.kommune.no

Camilla Anstensen

(tlf. 992 59 384)

camilla.anstensen@ringebu.kommune.no

10A

 

Ingrid Mork

(tlf. 952 01 182)

ingrid.mork@ringebu.kommune.no

Solfrid Moen

(tlf. 916 97 473)

solfrid.moen@ringebu.kommune.no

10B

 

Ingrid M. Brøste

(tlf. 408 91 506)

ingrid.marstein.broste@ringebu.kommune.no

Tormod Haug

(tlf. 416 44 606)

tormod.haug@ringebu.kommune.no

 

 

Faglærere

Navn

E-post

Gro Treider (teamleder 8.)

gro.treider@ringebu.kommune.no

Marit Stalsberg Nyeng

marit.nyeng@ringebu.kommune.no 

May Kristin Røen

may.kristin.roen@ringebu.kommune.no

Aina Busch Sletten

 

 

Assistenter/fagarbeidere

Sven Roger Jansson                    
Ruth Marie Holmen
Sindre Odlolien

Miljøveileder

Gina Landheim Nordrum
 

Helsesykepleier

Inger Blytt Vestad (404 36 909)