Kontaktinformasjon Ringebu ungdomsskole

Klikk for stort bilde

Skoleveien 1
2630 Ringebu

Klikk på kartet for større versjon.

61 24 57 90

Nederst på siden finner du telefonnumre og epostadresser til de ansatte hos oss.

 

 

 

 


Rektor
Ola Morset
971 31 355 
ola.morset@ringebu.kommune.no

Inspektør
Eivind Kjorstad
911 20 862

eivind.kjorstad@ringebu.kommune.no

Rådgiver
Ragnhild Solbraa
61 24 57 93 / 915 75 575
ragnhild.solbraa@ringebu.kommune.no
 

    Fornavn Etternavn Telefon mobil E-Post      
Kontaktlærer  8A Solfrid Moen 916 97 473 solfrid.moen@ringebu.kommune.no   
Kontaktlærer  8A Ingrid Olaug Mork 952 01 182 ingrid.mork@ringebu.kommune.no   
Kontaktlærer  8B Ingrid Marstein Brøste 408 91 506 ingrid.marstein.broste@ringebu.kommune.no 
Kontaktlærer  8B Tormod Haug 416 44 606 tormod.haug@ringebu.kommune.no   
Kontaktlærer  9A Christian Aali 917 00 178 Christian.Aali@ringebu.kommune.no   
Kontaktlærer  9A Gro Treider 416 56 499 gro.treider@ringebu.kommune.no   
Kontaktlærer  9B Maria Mehammer 959 33 975 maria.mehammer@ringebu.kommune.no 
Kontaktlærer  9B Tone Fossmo 901 09 986 tone.fossmo@ringebu.kommune.no   
Kontaktlærer  10A Hans Ola Kampen 957 30 179 hans.ola.kampen@ringebu.kommune.no 
Kontaktlærer  10A Amalie Enghaug Solstad 481 56 501 Amalie.Enghaug.Solstad@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer  10B Jonas Nordfjæren Brandvol 907 31 432 jonas.brandvol@ringebu.kommune.no 
Kontaktlærer  10B Lisa Maria Evison 911 37 224 Lisa.Maria.Evison@ringebu.kommune.no
                 
Faglærer   Henning Morken   henning.morken@ringebu.kommune.no 
Faglærer   Marit Stalsberg Nyeng   marit.nyeng@ringebu.kommune.no   
Faglærer   May Kristin Røen   may.kristin.roen@ringebu.kommune.no 
Faglærer   Ole Petter Lindsø   Ole.Petter.Lindso@ringebu.kommune.no
                 
Assistent   Ruth Marie Dahlum Holmen   ruth.marie.holmen@ringebu.kommune.no 
Assistent   Sven Roger Jansson   sven-roger.jansson@ringebu.kommune.no 
                 
                 
Miljøveileder   Gina Landheim Nordrum   gina.landheim.nordrum@ringebu.kommune.no