Kontaktinformasjon Ringebu ungdomsskole

Klikk for stort bilde

Skoleveien 1
2630 Ringebu

Klikk på kartet for større versjon.

61 24 57 90

Nederst på siden finner du telefonnumre og epostadresser til de ansatte hos oss.


Rektor
Ola Morset
61 24 57 91 / 971 31 355 
ola.morset@ringebu.kommune.no


Inspektør
Dan-Håkon Fonstad
61 24 57 92 / 482 47 994

dan-haakon.fonstad@ringebu.kommune.no

Ansatte ved ungdomsskolen 2018/2019
Ansatte ved ungdomsskolen 2018/2019
Tittel Kontaktinformasjon
Rektor Ola Morset
61 24 57 91 / 971 31 355
ola.morset@ringebu.kommune.no
Inspektør Dan-Håkon Fonstad
61 24 57 92 / 482 47 994
dan-haakon.fonstad@ringebu.kommune.no
Sekretær Anne Mette Storhaugen Nyborg
61 24 57 90 / 913 06 767
anne.mette.nyborg@ringebu.kommune.no
Rådgiver/sosiallærer Mette Marie Skurdal
61 24 57 93 / 416 37 444
mette.skurdal@ringebu.kommune.no
Teamleder 8. trinn Amalie Enghaug Solstad
481 56 501
amalieenghaug.solstad@Ringebu.kommune.no
Teamleder 9. trinn Ingrid Mork
952 01 182
ingrid.mork@ringebu.kommune.no
Teamleder 10. trinn Ragnhild Solbraa
915 75 575
ragnhild.solbraa@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 8A Amalie Enghaug Solstad
481 56 501
amalieenghaug.solstad@Ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 8A Hans Ola Kampen
957 30 179
hans.ola.kampen@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 8B Lisa Maria Evison
911 37 224
lisa.maria.evison@ringbu.kommune.no
Kontaktlærer 8B Jonas Brandvol
907 31 432
jonas.brandvol@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 9A Ingrid Mork
95 20 11 82
ingrid.mork@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 9A Tormod Haug
41 64 46 06
tormod.haug@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 9B Ingrid Marstein Brøste
408 91 506
ingrid.marstein.broste@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 9B Solfrid Moen
916 97 473
solfrid.moen@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 10A Christian Aali
917 00 178
christian.hagen@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 10A Gro Treider
416 56 499
gro.treider@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 10B Ragnhild Solbraa
915 75 575
ragnhild.solbraa@ringebu.kommune.no
Kontaktlærer 10B May Kristin Røen
416 80 760
may.kristin.roen@ringebu.kommune.no
Faglærere Tone Fossmo
tone.fossmo@ringebu.kommune.no
Geir Aamo
geir.aamo@ringebu.kommune.no
Marit Stalsberg Nyeng
marit.nyeng@ringebu.kommune.no
Henning Morken
henning.morken@ringebu.kommune.no
Ole Petter Lindsø
olepetter.lindso@ringebu.kommune.no
Mette Marie Skurdal
mette.skurdal@ringebu.kommune.no
Margit Haugen
margit.haugen@ringebu.kommune.no
Assistent Sven Roger Jansson
sven-roger.jansson@ringebu.kommune.no
Assistent Ruth Marie Dahlum Holmen
ruth.marie.holmen@ringebu.kommune.no