Kontaktinformasjon Ringebu ungdomsskole

Skoleveien 1
2630 Ringebu

Klikk på kartet for større versjon.

61 24 57 90

Nederst på siden finner du telefonnumre og epostadresser til de ansatte hos oss.

 


 

 

Rektor
Ola Morset
971 31 355 
ola.morset@ringebu.kommune.no

Ass. rektor
Eivind Kjorstad
911 20 862

eivind.kjorstad@ringebu.kommune.no

Rådgiver
Ragnhild Solbraa
915 75 575
ragnhild.solbraa@ringebu.kommune.no

Sekretær
Anne Mette Storhaugen Nyborg
61 24 57 90
anne.mette.nyborg@ringebu.kommune.no 

Pedagogisk personale

Teamleder 8. trinn: Lisa Maria Evison

Teamleder 9. trinn: Ingrid Mork

Teamleder 10. trinn: Christian Aali

Klasse

Antall

Kontaktlærere                                             

8A

24

Hans Ola Kampen

(tlf. 957 30 179)

hans.ola.kampen@ringebu.kommune.no

Ragnhild Solbraa

(tlf. 915 75 575)

ragnhild.solbraa@ringebu.kommune.no

8B

24

Lisa Maria Evison

(tlf. 911 37 224)

lisa.maria.evison@ringebu.kommune.no

Camilla Anstensen

(tlf. 992 59 384)

camilla.anstensen@ringebu.kommune.no

9A

22

Solfrid Moen

(tlf. 916 97 473)

solfrid.moen@ringebu.kommune.no

Ingrid Mork

(tlf. 952 01 182)

ingrid.mork@ringebu.kommune.no

9B

22

Ingrid M. Brøste

(tlf. 408 91 506)

ingrid.marstein.broste@ringebu.kommune.no

Tormod Haug

(tlf. 416 44 606)

tormod.haug@ringebu.kommune.no

10A

21

Christian Aali

(tlf. 917 00 178)

christian.aali@ringebu.kommune.no

Gro Treider

(tlf. 416 56 499)

gro.treider@ringebu.kommune.no

10B

22

Maria Mehammer

(tlf. 959 33 975)

maria.mehammer@ringebu.kommune.no

Jonas N. Brandvol

(tlf. 907 31 432)

jonas.brandvol@ringebu.kommune.no

 

 

Faglærere

Navn

E-post

Ole Petter Lindsø

ole.petter.lindso@ringebu.kommune.no 

Marit Stalsberg Nyeng

marit.nyeng@ringebu.kommune.no 

May Kristin Røen

may.kristin.roen@ringebu.kommune.no

Eirin Baukhol

eirin.baukhol@ringebu.kommune.no

 

Assistenter

Sven Roger Jansson                    
Ruth Marie Holmen

Miljøveileder

Gina Landheim Nordrum
 

Helsesykepleier

Inger Blytt Vestad (404 36 909)