Kontaktinformasjon Fåvang skole

Klikk for stort bilde

 

 

Fåvang skole             

Fåvangvegen 20
2634 Fåvang

postboks 115                 
2633 FÅVANG

Veibeskrivelse

 

Tlf.:45 37 68 45

 favang.skole@ringebu.kommune.no

 

Mandager

 

Tirsdager

 

Onsdager

 

Torsdager

 

Fredager

1.-6.trinn

7.trinn

1.-2.trinn

3.-7.trinn

1.-3.trinn

4.-7.trinn

1.-2.trinn

3.-7.trinn

1.-2.trinn

3.-7.trinn

08.15 - 13.00

08.15 - 14.15

08.15 - 12.15

08.15 - 14.15

08.15 - 13.00

08.15 - 14.15

08.15 - 12.15

08.15 - 13.00

08.15 - 12.15

08.15 - 14.15

 
     

Skolens ledelse

   

Klikk for stort bilde

Kjell Tangerud                      

Tjenesteleder

Mobiltlf.: 902 83 994

kjell.tangerud@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Britt-Olave Olstad          

Undervisningsinspektør
Elevrådskontakt

Mobiltlf.: 416 92 909

britt.olave.olstad@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Anne Berit Myhren

Leder SFO

Fagarbeider skole

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.: 977 53 531

AnneBerit.Myhren@ringebu.kommune.no

 

Teamledere

   
Klikk for stort bilde

Lene Thoresen Amrud

Kontaktlærer 2.trinn

Teamleder 1.-4.trinn

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 976 72 589

lene.thoresen.amrud@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde
 

Gunn Anita Pålsrud 

Kontaktlærer 5.trinn

Teamleder 5.-7.trinn

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf:: 911 84 351 

Gunn.Anita.Moen@ringebu.kommune.no

 

Annet pedagogisk personale

   

Klikk for stort bilde

Unni Aspeslåen

Kontaktlærer 6.trinn

Tegnspråktolk

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 915 90 724

unni.aspeslaaen@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Stein Bjørnland

Kontaktlærer 5.trinn

Tlf.arb.: 45 37 68 45 

Mobiltlf.: 909 18 366

stein.bjornland@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Aase Mork Borgedal      

Faglærer og ressurslærer sos.ped

Verneombud

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 911 89 200

aase.mork.borgedal@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Ann Elisabeth Grøtli

Kontaktlærer 2.trinn

Faglærer Norsk 2

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 924 45 202

AnnElisabeth.Grotli@ringebu.kommune.no   

 

Klikk for stort bilde

Hilde Vedvik Guttu

Kontaktlærer 3.trinn

Ressursperson Språkkommune

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 990 29 616

Hilde.Guttu@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Sissi Guttu

Faglærer

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 412 57 283

sissi.guttu@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Ulrike Götzel

Faglærer

 

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 412 23 874

ulrike.gotzel@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Grethe Kristin Hvattum

Faglærer

Medlem i kulturforum Ringebu

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 482 90 467

grethe.hvattum@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Solveig Haaland

Faglærer

Spesialpedagog

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 948 88 472

solveig.haaland@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Anne Isdahl

Kontaktlærer 7.trinn

Tlf.arb.: 45 37 68 45 

Mobiltlf.: 473 18 667

anne.isdahl@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Randi Iversen

Kontaktlærer 6.trinn

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 990 45 167

randi.iversen@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Bente Thulien Jørstad

Kontaktlærer 1.trinn

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 992 62 576

bente.jorstad@ringeb.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Pernille Kalseth

Faglærer og bibliotekansvarlig

Hovedtillitsvalgt og lokallagsleder UDF

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 993 51 339

pernille.kalseth@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Tone Lisbeth Krog Morken

Kontaktlærer 7.trinn

 

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 924 89 686

tone.krog.morken@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

 

 

Åse Guri Rundsveen

I permisjon

Tlf.arb. 45 37 68 45

Mobiltlf.: 958 42 739

aase.guri.rundsveen@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Lillian Distad Skansgård

Kontaktlærer 1.trinn

Faglærer Norsk 2

Tlf.arb.: 45 37 68 45 

Mobiltlf.: 416 81 324

lillian.distad@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Hege Stakston

Kontaktlærer 4B

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 916 26 749

hege.stakston@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Sølvi Amrud Torsgard

I permisjon

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 970 82 756

Solvi.Amrud.Torsgard@ringebu.kommune.no  

 

Klikk for stort bilde

Sylvia Volden

Kontaktlærer 3.trinn

Plasstillitsvalgt, utdanningsforbundet

Tlf.arb.: 45 37 68 45 

Mobiltlf.: 905 46 521

sylvia.volden@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Karen Randi Wimmer

Faglærer

Logoped/spesialpedagog

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 911 81 051

karen.randi.wimmer@ringebu.kommune.no

 

SFO - personale, støttepedagoger og assistenter i skolen

 

Klikk for stort bilde

Ann Karin Bakken

Assistent

Plasstillitsvalgt, fagforbundet

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.: 993 76 483

annkarin.bakken@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Lene Borgedal

Miljøveileder

Faglærer kroppsøving

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.: 948 57 025

Lene.Borgedal@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Gunn Eva Dahl Korsletten

Miljøveileder

Sykepleier

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 95 97 20 44

Gunn-Eva.Dahl.Korssletten@ringebu.kommune.

 

Klikk for stort bilde

Daniel Krogh

Miljøveileder

Faglærer kroppsøving

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.: 917 41 627

Daniel.Krogh@ringebu.kommune.no 

 

Klikk for stort bilde

Lisbet Myhrhagen

Assistent

Tlf.arb.: 45 37 68 45

Mobiltlf.: 454 27 390

lismyr@hotmail.com 

 
Klikk for stort bilde

Ingrid Slaastuen

Miljøveileder

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.:951 48978

Ingrid.Slaastuen2@ringebu.kommune.no

 

 

Klikk for stort bilde

Else Sæter

Assistent

I permisjon

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.: 958 10 053

else.saeter@ringebu.kommune.no

 

Klikk for stort bilde

Nina Plassen Sæther

Miljøveileder

Barnevernspedagog

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.: 952 58 929

NinaPlassen.Saether@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Lies De Winter

Miljøveileder

Faglærer kroppsøving/svømming

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.: 414 92 132

Lies.DeWinter@ringebu.kommune.no

 
Klikk for stort bilde

Marianne Aasen

Barnevernspedagog

I permisjon

Tlf.arb.: 488 67 936

Mobiltlf.. 952 48 949

Marianne.Aasen2@ringebu.kommune.no